Tým

 

vedoucí akce:

Ahoj, říkají mi Uňa. Jsem z Předměřic, což je hned vedle Hradce, ale hlavně vedle Lochenic, kde vedu družinku skautek a pomáhám Štěpce s vedením oddílu. Občas si zahraju na piano nebo něco ušiju. Mám ráda běhání, lyžování, proužky, babiččin čokolád
ový dort a mou nejoblíbenější zemí je Švédsko.

 

 

 

IMG_7924

Čiáo, jmenuji se Honza a pocházím z Opočna. Studuji na UHK a v Dobrušce vedu oddíl vlčat. Rád sportuji (hraju volejbal, lezu na stěně nebo plavu) a nedám dopustit na své seriálové odpoledne. Nemám rád líné lidi, i když jsem občas (často) taky takový…

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAČágo! Já jsem Zdenča, ale tady mi nikdo neřekne jinak než Boule – nešika už od pohledu. Bydlím v Turnově (je to město!) a studuji zdejší gymnázium. Ve volné čase také hraju florbal. Jinak miluju cestování, super lidi a nekončící zábavu. 😉

 

 

 

 

img_4508Ahoj! Jsem Štěpánka, pocházím z Hradce Králové, i když momentálně jsem takový stálý cestovatel mezi Hradcem a Prahou, kde studuju všechno možné i nemožné co se práv týče. Skauting u mě vždycky vítězí na celé čáře. Ve skautském světě patřím do 17. oddílu Lochenice, který vedu. Už taky pár let vedu družinku skvělých skautek. Miluju hory (velký malý, špičatý, skalnatý…prostě všechny!), lezení, plavání, kafe, hraní na kytaru a na ukulele. A dejte si pozor! Dost často mluvím ze spaní…

 

IMG_2152

Tak já jsem Chroust. Je mi 17. Věci co mě baví jsou lezení, hory, kytara a samozřejmě skaut. Vedu družinku malejch vlčích špuntů a pomáhám s vedením oddílu. Na Žirafu jedu počtvrté. A pokaždé to bylo super, a tak se už moc těším i na tu v roce 2017.

 

 

 

 

Hola hej, tady Káťa! Na Žirafě jsem byla sama kdysi dávno a pořád mi to přijde dobré, tak doufám, že se potkáme! Poznáte mě podle různobarevných naušnic, hrnku s kafem a modrých sandálech, které jsem si musela pořídit, když jsem milované červené utopila na Aljašce. Ráda si povídám a poslouchám, cestuju, sportuju, vedu oddíl a brzy ze mě bude novinářka.

 

 

Ahoj, jsem vedoucí skautů a nikdo mi z nich neřekne jinak než Veno! S Chroustíkem studuji gymnázium v Liberci, kde také bydlím. Můj volný čas vyčerpávají nejen skautské akce, ale i hory, kolo, lyže a přátelé. Nepohrdnu ani kvalitním filmem či knihou. Pro výmluvu a dobrou radu nejdu nikdy daleko.

 

 

 

 

 

 

Ahoj, jsem vodačka z Nového Města nad Metují a všichni mi říkají Mary. Působím v 2. oddíle Vydry, kde vedu posádku malých žabiček. Miluju chození do přírody a spaní pod širákem při západu slunce. Jsem příznivcem adrenalinových aktivit a nikdy nepohrdnu nad čokoládou.

 

 

 

15182475_1239590682779120_926422010_o

Ahoj, já jsem Losna. Jsem nejnovějším členem žirafího týmu. Pocházím z Havlovic. Asi nevíte kde to je, ale to nevadí. Je mi 16 let a chodím na gympl. Ve svém skautském životě jsem členem 3.oddílu Medvědů Havlovice a vedu smíšenou družinku vlčat a světlušek. Ve svém volném čase se samozřejmě učím 😀 a také rád sportuji a koukám na filmy.

 

 

Ola! Jsem Kája, ale pro vás všechny Bořka. Bydlím ve Vrchlabí, kde i studuji na gymplu. Mám ráda umění, a to v různých podobách. Filmy, divadla, galerie i koncerty. Sporty jsou taky mou oblíbenou záležitostí. Obzvláště ty zimní. Učím na lyžích a snowboardu. Pomáhám s vedením vrchlabskautů a skautek. Říkáme si skorci.

 

 

 

 

Rádcové pro rok 2018